Увага! Найбільш точна класифікація жінок

uvaga-najybilsh-tochna-klasufikacija-ginok

Сексологи і психологи люблять класифікувати все і вся. На цей раз їх допитливі розуми дісталися до типів жіночої сексуальності.

Жертва

Їй нічого не коштує розридатися після сексу: "Я знаю, ти мене бро - о-осішь ... "От інтиму не відмовляється, але впевнена, що нею нахабно користуються і нічого не дають натомість. Деякі чоловіки, інтуїтивно відчуваючи її безвідмовність, власне, так і роблять ...

Їй потрібен надійний, досвідчений, авторитарний партнер, що вимагає повного підпорядкування. Якому, можливо, все-таки вдасться навчити дівчину отримувати задоволення. Правда, панночка може перетворитися на рабиню ... Зате щасливу.

Нарцісска

Кращий коханець для неї - власне тіло. Якщо ж пані і доводиться іноді з мужиками зв'язуватися (проти природи ж не сильно попреш), то виглядає це так: "Не Лапай мене! Обережно, живіт! Все, злазь з мене, сльоза-а-ай! Ну от, гад, я ніготь зламала ... "

Їй потрібен або відвертий естет, або вуайеріст. Щоб дивився, захоплювався, а пальцем - ні-ні. Ну хіба що зрідка ...

Рабиня

Бажання чоловіка для неї - закон. Вона збуджується від однієї думки, що зараз прийде господар і швидко, але потужно віддячить за вчасно приготований вечерю. Можливо навіть з елементами садо-мазо. Ініціатива для неї - принести коханому каву в ліжко або збігати в аптеку за пачкою презервативів, пише Ivona .

Їй потрібен супутник, вихований в стилі: чоловік - всьому голова, а дружина - для задоволення. При цьому різноманітність в сексі і особисте задоволення йдуть на другий план: служіння дружину важливіше.

Снігова королева

Вона взагалі не знає, що таке оргазм. Але сексуальне збудження відчуває. Накопичилася енергія виливається в агресію і прагнення верховодити. Загалом, стерво стервом. І в ліжку теж: спочатку заграє, а як підеш в бій - все, перехотела. Дуже прикро, що задоволення від своєї шкідливості зазноба все одно не отримує.

Їй потрібен супертемпераментний коханець, здатний затьмарити дамські викидони власними, або ну дуже терплячий МолЧел. У такого хлопця навіть є шанс коли-небудь розтопити дамську чутливість і таки довести улюблену до піку насолоди.

Діана

Дуже впевнена у собі дівиця. Чоловіків намагається не ображати, але не проти взяти ініціативу у свої руки. Оргазм - кліторальний або вагінальний - для неї не проблема. Необхідно тільки його досягти. Вона знає як і сама направить партнера по правильному шляху. У результаті задоволеними залишаться всі.

Їй потрібен ніжний і уважний чоловік. Творча натура підійде: щоб не сильно верховодив і сам не втрачав особа - ні в житті, ні, тим більше, в сексі.

Господиня

У дитинстві -отроцтві-юність її сильно кривдили, і тепер вона мстить. Причому принижуючи партнера, вона його ... любить. Правда, якщо чоловік надумає бешкетувати, його чекає виховання, довгий і нещадне. І пристрасний секс як заохочувальний приз.

Їй потрібен чоловік, готовий опинитися під каблуком.І як би не бив себе в груди тапки сильна стать, таких кавалерів знайти не так вже й важко. А що: живи собі спокійно, дружину слухайся та отримуй від неї регулярні секс-подарунки.

Афродіта

Вона дає коханому побути господарем, потурає його слабкостей і готова експериментувати до ранку. Хоча іноді бере кермо влади в свої руки, і підкорятися доводиться вже партнера. Але це для різноманітності. Сексуальне задоволення вона отримує практично завжди. Обзавідоваться можна!

Їй потрібен просто чоловік. Будь-який. Вона його оточить любов'ю і турботою, та так, що в її обіймах навіть невиразний ботанік стане пекучим і невтомним мачо.

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *