Оральні ласки як у казці!

oralni-lasku-jak-u-kazci

На думку фахівців, за допомогою орального сексу літня подружня пара може значно урізноманітнити свої сексуальні відносини. І домогтися гарної ерекції у партнера дамі не складе особливих труднощів. Головне: врахувати ці основні правила.

Говоріть про свої бажання

Для багатьох літніх пар оральний секс є свого роду табу. І більшість дам після 40 років використовують цей вид стимуляції виключно з метою порадувати свого партнера, але без щирого бажання зі свого боку. Однак якщо ви вирішите спробувати приголубити таким чином свого партнера без попередження, можете уявити яка в нього буде реакція. Аж ніяк не позитивна, адже такої активності від вас він просто не очікує. Тому варто напередодні експерименту відкрито поговорити один з одним про свої потреби і бажання. Адже ви не впевнені, що саме ви хочете один від одного і що в даному випадку бажає отримати партнер. А обопільне задоволення від процесу вкрай важливо, пише Sexyweek.ru .

Почніть з живота

Отже, ви все-таки вирішили спробувати оральний секс і не знаєте з чого почати. Перш за все, почніть з особистої гігієни: прийміть разом душ. Крім чистоти, він дозволить вам зняти взаємне напругу.

Вже в ліжку попросіть свого партнера лягти на спині і ніжно начиніть пестити його живіт. Потім акуратно спускайтеся нижче і поцілуйте пеніс. Це дозволить вам відчути його смак і, крім того, налаштуватися на подальші дії. Якщо ви все ще не відчуваєте впевненості, помастіть пеніс розтанувшим шоколадом або кремом. Вам буде набагато смачніше! Пам'ятайте: головка і задня поверхню пеніса є найбільш чутливими ерогенними зонами у чоловіка, так що покрити їх ласощами необхідно перш за все. Далі можна діяти на власний розсуд, тільки не забудьте чергувати ласки мовою з легкими поцілунками.

Головне - творчий підхід!

Згодом вже за наявності певного досвіду ви можете урізноманітнити свої дії: смоктати і навіть трохи покусувати голівку пеніса. Головне - у своєму творчому ентузіазмі не забувати орієнтуватися на бажання і потреби партнера. І тоді дуже скоро ви помітите, як оральний секс вас захопить. Крім того, на першому етапі вашої любовної гри шкіра пеніса партнера буде товстою, але в міру збудження вона буде ставати все тонше й ніжніше.

Наші руки - не для нудьги

А тепер уявіть, що випробує ваш партнер, якщо до ваших активним оральним ласкам ще додасться ще й додаткова стимуляція руками. Причому ними найкраще ніжно пестити мошонку. Втім, після вашого першого досвіду можливі не найприємніші відчуття: у вас будуть боліти щелепи, адже рот довгий час доводилося тримати відкритим. Якщо ж щелепи заболять під час орального сексу, зробіть невеликий пе6рерив і продовжите ручну стимуляцію пеніса.

Зробіть це разом!

Отримати задоволення від орального сексу в першу раз сексологи також рекомендують за допомогою взаємних оральних ласк. Ця позиція, більше відома в народі як "шістдесят дев'ять", дозволить кожному з партнерів задовольнити всі бажання іншого. А, крім того, ця поза стане прекрасною прелюдією до статевого акту. З її допомогою ви обидва максимально розслабитеся, і ваш партнер зможе без зусиль досягти ерекції. Головне - не боятися і експериментувати!

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *