Як задовольнити жінку в ліжку (Урок 2)

jak-zadovolnutu-ginku-v-ligku-urok-2

Насправді це не так важко як вам здається і ми надамо вам декілька порад як зробити вашу жінку задоволеною.
Необхідно дотримуватись декількох простих правил.

По-перше, показати свою любов до неї, по справжньому дати їй відчути що вона кохана, торкаючись ніжно її, усміхаючись тобто показати свої почуття жестами.

По-друге…
Тихо шепочіть їй на вушко, нехай вона зрозуміє що ви дійсно хочете її. Надзвичайно важливу роль відіграє прелюдія, розслабте її.. змусьте викинути всі думки з голови, зосередитись тільки на Вас..

По третє…

Будьте готові розпочати розмову на «гарячу» тему випадково,будьте впевнені у собі, змусьте її почувати себе в безпеці, і поділіться своєю власною думкою відкрито.

Не поспішайте, ввійти в неї, дайте їй змогу освоїтись з вами в першу чергу.

По-четверте…

Навчіться панувати над вашою жінкою і лише тоді зробіть крок, коли вона стогне - вмирає, щоб відчувати ваш дотик. Зробіть реальний крок вже тоді, коли впевнені на всі сто, що ваша жінка «палає», і що запалити її дужче вже не зможете.

Візьміть палко, притисніть, але не забувайте, що жінки дуже чутливі, ніжні та емоційні. Головне не переборщити, і тоді успіх і задоволення гарантовано.

Запам’ятайте!!!

Важливо вивчити її тіло, знайти всі її чутливі точки, і тоді управляйте нею, та її тілом. Необхідно приділяти особливу увагу її вушкам, шиї, животику…

Легенько дмухніть за її вушком, це зробить її відчуття більш гострими. Зверніть увагу, що такі маленькі рухи, можуть створити сильне фізичне збудження.
Полоскочіть легенько її шию, доторкніться до неї ледь-ледь, ніжно поцілуйте, і ви помітите, як вона все більше належить вам.

Цілуйте її всюди, поцілунок найбільш ефективний спосіб запалити жінку, тільки поцілунок має бути, гарячим і ніжним водночас.


Якщо ви будете слідувати, вищезазначеним рекомендаціям, ви абсолютно точно задовольните вашу жінку, та подаруєте їй неземні миті насолоди. Кохайтеся!

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *