Як стати зіркою домашнього стриптизу

jak-statu-zirkojy-domashnogo-struptuzu

Коли головна героїня у фільмі "Дев'ять з половиною тижнів" роздягається під пісню Джо Кокера, здається, що немає такого чоловіка, який міг би встояти перед цією жінкою. Та що там чоловік. Більшість представниць прекрасної статі в цей момент дивляться на актрису із захопленням.

Уміння оголюватися (саме оголюватися, я не банально знімати одяг) - дуже корисна в сексуальному житті річ. Кожен чоловік мріє побачити свою кохану саме в такій ролі. Наскільки ви готові до неї?

Ось вам порада: частіше дивіться на себе в дзеркало, коли ви роздягнені. Не просто дивіться, а милуйтесь. Навіть якщо ви далекі від філософії нудизму, походіть по квартирі голяком. Якщо соромитеся чоловіка, зробіть це, коли він буде у відрядженні. Просто відчуйте, що оголене тіло - це природно, приємно і красиво, пише Ivona .

Купіть пару-трійку нових комплектів білизни. Прийшовши додому, приміряйте обновки, неодмінно перед великим дзеркалом. Уявіть, що коханий зараз дивиться на вас. Ви просто не можете йому не сподобатися в такій красі!

Абсолютна нагота, як відомо, асексуальна. Так що запасіться такими штучками, як підв'язки, браслети, намиста, намиста. Ще - туфлі на шпильці. А взагалі набір "аксесуарів" безмежний. Запозичте у коханого сорочку, краватку і капелюх ...

Коли будете продумувати образ для роздягання і, відповідно, одяг, беріть до уваги, що вона повинна бути не тільки сексуальною, але і бути здатною легко зніматися. Ми любимо підсміюватися над чоловіками в шкарпетках і краватці. Проте вигляд жінки, яка "сексуально" стягує з себе одяг-чохол через голову (а вже яка зачіска від цього виходить - просто клас!), Цілком здатний у чоловіків викликати іронічну посмішку.

Зараз велика спокуса сказати , що будь-яка з нас може зобразити високоякісний стриптиз без будь-якої підготовки. Здоровий глузд підказує, що це не так. Професійні танцівниці, якими ми захоплюємося, навчаються мистецтву роздягатися довго і наполегливо. Але у нас є велика перевага! Перед нами буде вдячний глядач, люблячий чоловік, а не суворий арбітр. Тому вперед!

Проте варто все ж таки потренуватися. Зараз у продажу є безліч дисків зі спеціальними "навчальними" програмами. Можна "підглянути" за ким-небудь з кіноактрис. Можна покластися на власне сприйняття музики. Можна взяти кілька уроків стрип-пластики.

Організуйте правильний світло: не яскраві лампи денного світла, а свічки або світильники теплих медових тонів.

Зробіть коханому подарунок, виступіть перед ним у новому амплуа . Повірте, він буде вам вдячний, дуже вдячний! І ви відчуєте себе зовсім по-іншому. Нехай ваше сексуальне життя буде яскравим!

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *