Десять способів зробити чоловікові райську насолоду

desjat-sposobiv-zrobutu-cholovikovi-rajysku-nasolodu

Відразу робимо застереження: звісно, чоловіки - різні, жінки - теж. Але у всіх, скажімо так, є спільні місця. Невелике опитування серед друзів і знайомих допомогло виявити найзаповітніші бажання чоловіків і намацати їх найбільш чутливі ерогенні зони.

Недавно у жіночому вузькому колі ми вирішили розібратися: чому на зразок непримітна з вигляду, "миша сіра" користується приголомшливим успіхом у чоловіків, а розумна і ефектна красуня, навпаки, від нестачі уваги страждає? "І куди тільки ці мужики дивляться?!" - Кип'ятилися самі імпульсивні з нас. "Куди-куди! В корінь", - прорекла наймудріша. І популярно пояснила, що, мовляв, все, подружки, у ваших руках, що головою треба думати, а губами і мовою - працювати.

Отже, десять способів зробити чоловікові райську насолоду.
1. Запустіть руку в його шевелюру
Для початку проведіть пальчиками по потилиці партнера, пограйте завитками його волосся. Запустіть глибше руку в його шевелюру. І тут же відчуєте, з якою вдячністю партнер сприйме цей жест. Ковзнувши по волоссю, затримаєте долоню на ямці під самим потилицею. Мало хто знає - тут ховаються дві дуже чутливі точки. І ніжний дотик, що виникає ніби з нізвідки, здатне викликати у чоловіка саме гостре бажання. У ваших чуйних руках партнер стане податливий, як віск, і ніжний, як персидський кіт. І не забувайте: навіть мужні й неприступні бувають абсолютно беззахисні у момент збудження.
2. Покусайте за вушко
Знаючий толк в коханні Схід з ніжністю оспівував таку частину тіла в чоловіку, як ... вухо. Майстри еротичного масажу знають: мочки вух дуже чутливі. Спробуйте провести по ним кінчиком язика. Потримайте мочку у роті, злегка покусуючи її. Досвідчена жінка знайде відповідний момент, коли додати дрібку болю в коктейль задоволення.
3. Посипте соски корицею
Ви думаєте, тільки жінка обожнює, коли їй пестять груди? Чоловічі соски і кружечки довкола них насправді так само сприйнятливі. Доставте задоволення собі і йому - лизніть кінчиком мови. Якщо чоловік застиг в очікуванні, продовжуйте гру. Можна підключити і пальчики.
Експеримент для гурманів - намазати соски джемом. Хтось, дивишся, вибере і погарячіше! Відомі випадки, коли чоловіки просили крапнути на соски ... гірчицею. Кажуть, що ще запашна кориця користується особливим успіхом у гарячих натур.
4. Розтопити лід на його спині
Забудьте про маніакальність героїні Шерон Стоун з фільму "Основний інстинкт". Вивудити шматочки льоду з відерця з шампанським на очах у партнера. Ця крижана штучка в умілих руках (і губах) здатна творити чудеса. Попросіть партнера лягти на живіт і проведіть палючим шматочком льоду по його оголеної спині. Зверху вниз. По самій лінії хребта. Передайте чоловікові шматочок льоду з рота в рот під час поцілунку. Така гра напевно принесе задоволення обом.
5. Попестіть його мізинець,на нозі.
Чоловіки обожнюють, коли їм масажують ступні. Використовуйте будь яке масажне масло. Спочатку розітріть його п'яти, потім беріться за пальці - вони дуже чутливі, особливо мізинчик. Від цих неземних ласк ваш партнер взлетить на сьоме небо від щастя.
6. Попрацюйте мовою
"Доріжкою блаженства" називають "косичку", що починається від чоловічого пупка і ведучу нижче ... По "стежці" можна ласкаво пройтися долонькою. Можна спробувати "тактику спіралі" - кругові рухи пальчиками електризують нервові закінчення і підсилюють збудження.
7. Лясність його по сідницях
Ви ще здатні стримати нетерпіння? Чудово. Саме час подумати про вельми еротичних гірках м'язів нижче пояса. Це ми про сідниці. Для початку помасажуйте їх легкими рухами. Недовго думаючи, переходите до більш енергійному масажу. Можете навіть злегка потьопала. Цю частину тіла чоловік завжди готовий віддати в ніжні й ласкаві руки. Можливо, ваш партнер з числа тих, хто бурхливо реагує і на стимуляцію ануса. Але ця точка дуже чутлива до будь-яких різких впливів, так що будьте обережніше. Якщо партнерові не подобається, краще "не ломитися з чорного входу".
8. Дорого яєчко ...
Є маса суперечливих думок про те, наскільки близько дамі можна наближатися до найсвятішого. Яєчка настільки чутливі, що навіть наділені здатністю "втікати вгору". Захисний рефлекс. Отож обережніше з цими "двійнятами". Лише теплі дотики можуть обернутися особливою чуйністю. Якщо чоловік вдячно розслабився, пускайте в хід більш інтимні ласки язиком і губами.
9. Візьміть його за вуздечку
Якщо ви ще досі не зрозуміли, яка найбільш чутлива точка на головному м-м ... чоловіча гідність, підкажемо. Це так звана вуздечка, тонка зв'язка між голівкою і крайньою плоттю. Помасажуйте цю маленьку V-подібну штучку великим пальцем руки. Лагідно і дбайливо. Отримайте дуж-же великий результат!
10. Вирізано цензурою

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *