Teddy Bear Історія виникнення

teddy-bear-history

Історія виникнення мішок Teddy починається з моменту з колишнього президента США Теодора Рузвельта, так як його нік був Teddy. Все почалося з полювання в якому президент брав участь, і під час якого не захотів вбивати чорного ведмедя, який виліз на дерево, вважаючи таке полювання неспортивним.

Після цього випадку мішки стали напрочуд популярними як в Америці так і в Німеччині. Від того часу було намальовано багато карикатур на дану тематику. Важливо відмітити також те, що в Німеччині на фірмі Steiff почали випускати ведмедиків “Teddy” (Тоді ще не під славнозвісною маркою) в США тоді випускали ведмедиків Michtom. Ці дві великі компанії обєднались і випускали так званих мішок “Roosvelt Bears”

Карикатура на Рузвельта і ведмедів так надихнула компанію Michtom що вони почали виготовляти опудала ведмедиків і випускати їх як персонаж дитячих книжок "Ведмеді Рузвельта",отримавши дозвіл на імя Teddyю Саме від цього часу почалась славнозвісна історія мішок Teddy. Ніхто навіть не може уявити що така мяка і популярна іграша повязана з президентом Америки.

Ось декілька зображень мяких ведмедиків Teddy

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *