5 звичок які ведуть до бідності

5-zvuchok-jaki-vedut-do-bidnosti

Звичка № 1. Я такий нещасний (а).

Ви вважаєте, що бути багатим - це зовсім не ваша доля. І шкодуєте себе: через втрачених можливостей, через те, що народилися не в той час і не в тому місці, через колір очей, фігури, кільця на безіменному пальці або штампа про розлучення в паспорті? Вітаю! Жалість до себе - відмінний спосіб знайти надійний шлях до жалюгідного існування, не осяяному сонячним світлом успіху і матеріального благополуччя!

Звичка № 2. Жадібність.

Money

Ви точно знаєте, що купувати речі потрібно тільки там, де висять написи "Знижки" або "Розпродаж". Ви абсолютно впевнені в тому, що ваші співробітники могли б працювати значно більше, а платити їм потрібно набагато менше. І дітей не варто вчити в престижному вузі, це дорого, а чи буде вихлоп, нікому невідомо.

А тепер увага: чи сильно досяг успіху відомий літературний персонаж Плюшкін, який теж прагнув до тотальної економії? Якщо жадібність ваш коник, варто переглянути таке ставлення до життя. Людина, орієнтований на багатство знає, що хороші речі дешевими не бувають, а в повсякденній практиці сповідує принцип, що будь-яка праця має бути адекватно сплачений.

Звичка № 3. Не хочу, але треба.

Маша взяла кредит на покупку житла. Його треба виплачувати, а працювати вона зараз може виключно бухгалтером, хоча ненавидить цифри, квартальні звіти, походи в банк і в податкову. Але мріє про те, що як тільки розрахується з боргами, нарешті відкриє власну дизайнерське бюро. А треба спочатку було зробити по-іншому. Ще один надійний вхід у ворота з написом "Бідність" - робити не те, від чого душа співає і радіє, а тільки те, що диктує необхідність. Якщо ви серйозно мають намір відмовитися від досягнення будь-яких реальних результатів, то варто діяти саме таким чином.

Звичка № 4. Постійне порівняння.

Вася крутіший, ніж його невдахи-однокурсники. Він єдиний в групі отримав червоний диплом. А Петя потай зневажає свого приятеля Коля, тому що він їздить на вошивих "Жигулях", а не на Х5. Ще одна звичка невдахи - постійно порівнювати себе з іншими. А воно вам треба? Якщо хочете домогтися чогось, то дозвольте собі бути собою, а іншим бути іншими. І тоді відразу знайдеться власна дорога, варто лише перестати оглядатися на зовнішній світ.

Звичка № 5. У грошах щастя!

Людина убога впевнений, ось накопичиться на банківському рахунку енна цифра, і буде йому щастя! На жаль і ах! Як показує практика, ні кишені, набиті грошовими купюрами, ні красивий особняк або автомобіль це саме "щастя" принести не в змозі. Людина успішний привчений вимірювати щастя в дещо інших категоріях, ніж вічнозелені рублі. У чому саме? А от про це краще запитати в нього.Соціум нав'язує людям певні стереотипи. Ось лише деякі з них: одягатися треба в ... (тут самі можете поставити престижні марки від відомих дизайнерів), їздити треба на ... (список автомобільних брендів). А грошей потрібно мати ... (кожен може вписати відповідну цифру).

Але кількість грошей абсолютно не дорівнює відчуття щастя. Правда, гроші потрібні, щоб відчути себе вільним і робити те, що хочеться, а не те, що веде лише до смутному виживання. Тільки дивно, хтось з оточуючих постійно багатіє, незважаючи на всі і всілякі кризи, а хтось, як і раніше перебивається з хліба на воду і з кожним днем ​​його матеріальне становище тільки погіршується. Чому?

Valinda

Valinda

Not bad at all fellas and glalas. Thanks.

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *