Кіану Рівз

kianu-rivz

У 17 років Кіану кинув школу і почав працювати, одночасно брав уроки акторської майстерності.

Кіану Рівз народився 2 вересня 1964 року в Бейруті (Ліван). Його мати - Патриція - була англійкою і працювала стриптизеркою, а батько - Самуель Ноунін Рівз (наполовину гаваєць, наполовину китаєць) працював геологом (і не тільки) і по цьому родині доводилося багато подорожувати. Через рік після весілля молодята переїхали до Австралії, де у них народилася дочка - Кім. Ще одна сестра Кіану з'явилася на світ в 1976 році.

Коли хлопчику було 13 років, батьки розлучилися і мати, вирішивши зайнятися вихованням дітей поодинці, переїхала в Нью-Йорк, і з тих пір батька свого Кіану не бачив, та й до того ж, його посадили через кілька років за розповсюдження наркотиків.

Зате Кіану багато побачив за своє життя усіляких вітчимів. Спершу Патриція вийшла заміж за кінорежисера Пола Аарона, і сім'я переїхала до Канади, потім через рік змінила його на рок продюсера Роберта Міллера; потім його місце зайняв якийсь Джек Бонд ...

Рівз встиг змінити багато різних робіт, перш, ніж почав одержувати свої перші ролі на ТВ. Потім Кіану удалося перебратися на великий екран, де його, нарешті, помітили після картини "Неймовірна пригода Білла і Теда" / Bill & Ted's Excellent Adventure, 1989 /, де він зіграв безтурботного хлопчика. Цей імідж міг би надовго закріпитися за Рівзом, але він поспішив зламати сформоване про нього уявлення, знявшись в "Небезпечні зв'язки" / Dangerous Liaisons, 1988 /, "На гребені хвилі" / Point Break, 1991 / та деяких інших картинах. Особливо варто відзначити стрічку Гаса Ван Сента "Мій особистий штат Айдахо" / My Own Private Idaho, 1991 / і "Дракулу Брема Стокера" / Bram Stoker's Dracula, 1992 /, які сприяли утвердженню за Кіану репутації серйозного актора.

Однак всесвітня популярність і популярність прийшла до актора після того, як він знявся разом з Сандрою Баллок у бойовику "Швидкість" / Speed, 1994 / (точніше - фільмі екшн). Рік по тому пішла провалена в американському прокаті фантастична стрічка "Джонні-мнемонік" / Johny Mnemonic, 1995 /. Потім були картини "Відчуваючи Міннесоту" / Feeling Minnesota, 1996 /, "Адвокат диявола" / Devil's Advocate, 1997 / та деякі інші.

І, нарешті, в 1999 році після феноменального успіху "Матриці " / The Matrix, 1999 / Рівза зарахували до числа "культових" акторів, а армія його фанатів по всьому світу зросла в сотні або навіть тисячі разів. Друга і третя частини Матриці вийшли з феноменальним успіхом.

А поки Кіану продовжує грати у своїй групі "Дог-стар" і зніматися в інших стрічках. Про особисте життя актора мало що відомо, ходять лише тільки чутки про гомосексуальної орієнтації Кіану, але він навіть лінується спростовувати подібні заяви: його взагалі, як на мене, мало цікавить, що про нього пише жовта преса чи думає громадськість ...

Дата народження: 2 вересня 1964

Місце народження: Бейрут, Ліван

Особливі прикмети: У 17 років Кіану кинув школу і почав працювати, займаючись при цьому на курсах акторської майстерності

Останні роботи:

 1. Стомпанато (2010);
 2. Особисте життя Піппо Лі (2009);
 3. День, коли Земля зупинилася (2008) ;
 4. Королі вулиць (2008);
 5. Будинок біля озера (2006);
 6. Помутніння (2006);
 7. Константин: повелитель темряви (2005);
 8. огана звичка (2005);
 9. Еллі Паркер (2005);
 10. Любов за правилами і без (2003);
 11. Матриця 3: Революція (2003);
 12. Антіматріца: Історія однієї дитини (2003);
 13. Матриця 2: Перезавантаження (2003) і т. д.

Найкраще досягнення: всесвітня популярність і популярність прийшла до актора після того, як він знявся разом з Сандрою Баллок у бойовику "Швидкість"

Коментувати

Імя *

E-mail *

Веб-сайт

Коментар *